Комплетно уживање и релаксација во ексклузивен амбиент! 40% попуст на масажа по избор: релакс, спортска, медицинска, ароматерапија, антицелулитна или мадеро + користење на базен во Sky Wellness

Цена од

890 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

41%

Заштеда

610 ден.

Купени: 31

 • бул. Србија бр. 31а (Cevahir Sky City)

  Одведи ме таму

  02 615 5001

  dimkojane@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа (времетраење: 40 мин.) + користење базен 1,500 ден. 890 ден.
Ароматерапи масажа (времетраење: 40 мин.) + користење базен 1,600 ден. 960 ден.
Спортска масажа (времетраење: 40 мин.) + користење базен 1,900 ден. 1,140 ден.
Медицинска масажа (времетраење: 40 мин.) + користење базен 1,900 ден. 1,140 ден.
Пакет од 10 антицелулитни третмани (времетраење: 30 мин) + користење базен 8,000 ден. 4,800 ден.
Пакет од 10 мадеро терапии (времетраење: 30 мин) + користење базен 9,000 ден. 5,400 ден.

*Задолжително носење на свој пешкир и капа за пливање поради заштита од COVID 19

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.11.2020 до 31.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон  072 513 132
 • Задолжително е користење на базенот во ист ден со масажата/третманот
 • Задолжително носење на свој пешкир и капа за пливање поради заштита од COVID 19

Опис

Дозволете си уживање и релаксација како никогаш досега во најсовремениот fitness & spa центар Sky Wellness.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.