Брзо и ефикасно слабеење! 54% попуст на пакет од 10 третмани: 5 боди врапинг, 3 мадеро, 2 антицелулитни масажи во Studio Veljanova во вредност од 4300 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

4300 ден.

Попуст

54%

Заштеда

2310 ден.

Купени: 1

Добивате

Пакет од 10 третмани за слабеење 

 • 5 боди врапинг
 • 3 мадеро
 • 2 антицелулитни масажи
 • Времетраење: 30 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 27.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

За компанијата

Studio Veljanova ги нуди следните услуги:

 • нокти
 • масажа
 • депилација
 • шминка
 • педикир
 • трепки
 • фризерски секакви услуги
 • третмани на лице
 • третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.