За тотално опуштање! 30% попуст на пакет од 5 третмани на врат и рамен појас во Центар за рехабилитација и масажа Синај во вредност од 5000 ден. по цена од 3500 ден.

Цена

3500 ден.

Вредност

5000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1500 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • 50-та Дивизија 34-1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 348 182

  [email protected]

Добивате

5 третмани на врат и рамен појас
*Повеќе за третманот прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2022 до 31.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација во компанијата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Дали сте се соочиле некогаш со болки во вратот, рамениот дел и лопатките ?
Најчести причини можат да бидат долгото седење пред TV, компјутер, на работното место, неправилно држење на смарт уредот и положбата на вратот, спортски повреди, стрес, дегенеративни заболувања итн. 

Третманот вклучува посебен пристап при различни состојби на вратот и рамениот појас во кои спаѓаат:
 • спондило-артрозни промени на 'рбетот (спондилоза)
 • вкочанетост на врат и рамо
 • главоболка, вртоглавица
 • вратни болки
 • намалена концентрација и меморија
 • нарушена циркулација
 • болки во близина на лопатките и раметo
Препорачано за:
 • луѓе кои работат во седечка позиција повеќе од 5 часа
 • ИТ сектор
 • неправилно позиционирање на рацете при држење на смарт уреди
 • спортисти
 • канцелариско работење
 • секој кој сака да се чувствува подобро

 

За компанијата

Во време на динамично секојдневие, многубројни обврски и активности, масажите помагаат во управување со стресот, релаксација и одржување на природен баланс во телото, на тој начин спречувајќи многу несакани последици од стресот врз здравјето на човекот.

Здравствените придобивки на масажата се бројни. Ослободување од анксиозност, стрес и болки, подобрување на крвната циркулација, подобрување на здравјето на кожата, поттикнување на имунитетот, подобрено спиење, подобрено ментално здравје се само дел од нив.

Центарот за рехабилитација и масажа Синај ви овозможува врвна услуга, професионалност и квалитет, нудејќи широк спектар на масажи и третмани за рехабилитација на вашето тело. На ваков начин се постигнуваат бројни позитивни ефекти врз мускулите, коските, нервниот систем, како и благосостојба на целото тело.

Ненад Димитриевски е дипломиран физиотерапевт со широки познавања во областа на физиотерапијата и со долгогодишно искуство и соодветна едуцираност за различните третмани за рехабилитација на телото и техники на масажа.

Континуирана грижа за вашето тело и дух е неопходна за добро здравје. Дозволете ни да бидеме дел од таа грижа овозможувајќи ви релаксација и поттикнувајќи регенерација и обнова на вашето тело.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.