56% попуст на третмани за коса по избор: Ботокс, Спирулина или Кератински во Фризерски салон Перфект во вредност од 800 ден. по цена од 350 ден.

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

56%

Заштеда

450 ден.

Купени: 23

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ботокс третман 800 ден. 350 ден.
Кератински третман 800 ден. 350 ден.
Спирулина третман 800 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2022 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Најнова техника за нега на коса е нано технологија. Резултатите се видливи од првиот третман. Дојдете И уверете се од оваа чудесна моќ на нано технологија за нега на коса. Вашата коса го заслужува тоа!

За компанијата

Фризерскиот салон Перфект позади себе има 20 годишно искуство, успешна работа и задоволни клиенти.
Тимот кој работи сите овие години постојано се усовршува и надградува на семинари и обуки посетувајќи саеми во светските центри за убавина како што се Италија и Франција каде се презентираат сите новитети и трендови во оваа област.
Вршиме разновидни третмани за нега на коса употребувајќи производи од реномирани брендови. Повелете за да се уверите во квалитет за кој зборуваме.

Ве очекуваме,
Фризерско Студио Перфект

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.