До 85% попуст на третман за лице по избор: какао пилинг на лице, третман за чистење на лице или третман со ревитализирачка желе маска во Козметички салон NORA BJUTI

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

80%

Заштеда

401 ден.

Купени: 15

 • Nikola Rusinski 29, Skopje, North Macedonia (кафената зграда меѓу Сидро2 и City Mall)

  Одведи ме таму

  075 953 266

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Третман со ревитализирачка желе маска 500 ден. 99 ден.
Какао пилинг на лице (времетраење: 20 мин) 1,000 ден. 150 ден.
Третман за чистење на лице (времетраење: 30 мин) 1,200 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.02.2023 до 31.05.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Какао пилинг на лице: се масира за да навлезе во кожата, потоа се остава 15 мин. да стои и се измива.
Третманот со какао се смета за релаксирачки, ја зголемува циркулацијата, ги ослободува мускулите и помага за опуштање на мускулите на лицето.

Какао третман со пилинг на лице е најдобриот третман за ЕКСФОЛИЈАЦИЈА на вашата кожа и ослободување од мртвите клетки.

 • Третманот и пилинг со какао ја хидрира кожата
 • Ги ослободува токсините
 • Ги намалува плитките брчки
 • Доколку се користи за цело тело е голем пријател во отстранување на целулитот највеќе во комбинација со антицелулитни масажи

Класичен освежителен третман на лице

Класичен освежителен третман на лице со кој се ослободува стресот и напнатоста на мускулите на лицето и се освежува вашиот изглед.

Делува против стареење на кожата, го подобрува тонусот и еластичноста на кожата, ја намалува напнатоста и главоболката, го отстранува стресот.
Највеќе се задржува на делот за отстранување на МИТИСЕРИ од проблематичните делови на лицето

Ревитализирачки третман со желе маска

Третманов со желе маска е природен третман кој ја користи силата на ензимите од лубеница, алое вера и манго и активните состојки кои овозможуваат длабинска и долготрајна ходратација до 72 часа заштита на кожата.

Резултати што се постигнуваат со помош на третманот се:

 • Здрава и мазна кожа
 • Подобар тен и текстура на кожата
 • Ги намалува брчките
 • Го редуцира настанувањето на акните
 • Ја оживува сивата, уморна и безживотна кожа
 • Го стимулира формирањето на колаген
 • Го одложува стареањето на кожата и го регенерира
 • Ја штити кожата од оксидативен стрес - антиоксиданс
 • Третманот е наменет за сите типови на кожа

За компанијата

Козметички салон NORA BJUTI ги нуди следниве услуги:

 • Хијалуронски филери за пополнуванје на усни и брчки на цело лице (premium filers Apriline)
 • Депилација за мази и жени на цело тело со топол восок од премиум брендот ITALWAX

Масажи:

 • Релакс масаза (грб, нозе, лице, раце)
 • Special edition (грб, задник, гради, стомак)
 • Full body (грб, задник, нозе, лице, раце, гради, стомак)
 • Медицинска масажа
 • Спортска масажа
 • Антицелулитна масажа
 • Wine and milk massage 
 • Какао масажа
 • Кокос масажа
 •  Kleopatra massage (milk & honey)
 • Lomi lomi masage
 • Golden massage
 • Парцијална масажа

Третмани на лице (кокос, какао, golden treatment, pilling Ziaja massage, Bielenda cosmetics, Revuele cosmetics)

Третмани на тело (какао, ванилла, кокос, sugar body scrub, Revuele cosmetics, Ziaja cosmetics)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.