86% попуст на пакет третмани за слабеење: 3 крио, 5 кавитации, 5 липоласери, 5 стимулации, 5 мадеромасажи, 5 пресотерапии, 5 тунел сауни од Тренд Ас во вредност од 21 600 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

21600 ден.

Попуст

86%

Заштеда

18610 ден.

Купени: 2

 • ул. Иван Козаров бр.64 Кисела Вода.

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Пакет третмани за слабеење:

 • 3 крио
 • 5 кавитации
 • 5 липоласери
 • 5 стимулации
 • 5 мадеромасажи
 • 5 пресотерапии
 • 5 тунел сауни 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.11.2022 до 20.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.