Дочекајте ја најлудата ноќ во Банско! 40% попуст на пакет по избор: 3 ноќевања со појадок и вечера или новогодишен пакет + користење на СПА центарот во "Orbilux Hotel 3*"

РАСПРОДАДЕНО

Дочекајте ја најлудата ноќ во Банско! 40% попуст на пакет по избор: 3 ноќевања со појадок и вечера или новогодишен пакет + користење на СПА центарот во "Orbilux Hotel 3*"

Цена

9,300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

15,500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

6,200 ден.

 • str. Todorni ochi 7, Bansko 2770, Банско Бугарија

 • +359 749 95037

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува пакет по избор:

 • 3 ноќевања со појадок и вечера цена 15 500 ден. (250 еур) 9300 ден. (150 еур)
 • 3 ноќевања со појадок и вечера + новогодишна вечера цена 20 646 ден. (333 еур) 12 400 ден. (200 еур)

Пакетите вклучуваат:

 • Користење на спа центарот (базен, сауна, парна бања, фитнерс центар)
 • Бесплатен паркинг
 • Интернет
 • Транспорт до гондола

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2015 до 03.01.2016
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Сместувањето е во двокреветно студио
 • За закуп на двокреветно студио потребно е да купите два купони, односно да престојуваат две лица
 • За деца до 3 години е бесплатно
 • За дете од 3 до 12 години е потребна доплата од 90 Eur за 3 HB ноќевања или 130 евра за 3 HB ноќевања + новогодишна вечера
 • За трето возрасно лице или дете над 12 години е потребна доплата од 120 Eur за 3 HB ноќевања или 170 евра за 3 HB ноќевања + новогодишна вечера
 • За сместување во апартман потребна е доплата од 15 евра од ноќ
 • Сите доплати се вршат во хотелот на рецепција
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до 03.01.2016 истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Орбилукс е лоциран на 500 метри од гондолата во Банско и на 1.5 км од стариод град на Банско. Нуди загреан внатрешен базен, ресторан, градина и интернет. Располага со модерно опремени апартмани и студија со кујна, фрижидер, трпезарија, тераса и телевизор. Во голем број од собите има и машина за перење алишта. Спа центарот во хотелот опфаќа сауна и парна бања. На располагање е и фитнес центар и место за масажи.

Ресторанот на хотелот нуди традиционална бугарска храна, сезонски јадења и мени за деца. Хотелот располага и со детско катче и соби за игри.

Во хотелот има 24 часовно обезбедување и подземен паркинг. Опрема за скијање може да се изнајми од самиот хотел.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ