Незаборавен одмор во Сончев Брег! До 45% попуст на 3 ноќевања со појадок и вечера за термин по избор во Sunny View Central Apartments со ТА My Travel Consult

РАСПРОДАДЕНО

Незаборавен одмор во Сончев Брег! До 45% попуст на 3 ноќевања со појадок и вечера за термин по избор во Sunny View Central Apartments со ТА My Travel Consult

Цена

5,022 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

9,176 ден.

Попуст

45%

Заштеда

4,154 ден.

 • ул. Гоце Делчев 62 Ж, Струмица 2400 Струмица, Македонија

 • +389 78 998 748

 • mytravelstrumica@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 3 ноќевања со појадок и вечера за термин по избор во студио во Sunny View Central Apartments:

 • Термин 18.06-14.07 или 26.08-04.09, цена: 6944 ден. (112 еур) 4402 ден. (71 еур)
 • Термин 15.07-25.08, цена: 9176 ден. (148 еур) 5022 ден. (81 еур)

+ Бесплатен паркинг

Секое студио располага со: 

 • Клима уред
 • TV
 • Мини бар
 • Тоалет со фен

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.06.2017 до 04.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во My Travel Consult за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот, потребно е да го испратите на емаил на агенцијата за да ја потврдите резервацијата и да ги исконтактирате за да потпишете договор
 • Доплати:
 • За дете до 18 години ноќевањето е бесплатно
 • За појадок и вечера за дете до 18 години се доплаќа 1860 ден. (30 еур) за ноќевање
 • За превоз - повратна карта за возрасен се доплаќа 2790 ден. (45 еур)
 • За превоз - повратна карта за деца до 12 год. се доплаќа 1860 ден. (30 еур)
 • За користење на Wi-Fi потребно е да извршите доплата
 • Напомена: Задолжителна резервација за враќање со туристичка такса од 2 евра по лице која се плаќа во автобус на одење кон Бугарија или во агенцијата.
 • Временски распоред на превоз:
 • Поаѓање од Македонија:
 • Скопје: (Кај Хотел Вип – (паркинг) 18:15 h
 • Куманово: (кај салата) 19:00 h
 • Прилеп: (бензиска Лукоил) 17:15 h
 • Кавадарци: (плоштад) 18:15 h
 • Неготино: (плоштад пред Стоковна) 18:30 h
 • Велес: (на кружен кај бензинска Макпетрол ) 19:15 h
 • Овче Поле: (постројка на пат кон Штип) 19:45 h
 • Струмица: (бензинска Макпетрол-кружен) 18:45 h
 • Радовиш: (бензиска,Еми Петрол-пат) 19:15 h
 • Штип: (Нова Пошта-стадион) 20:30 h
 • Кочани: (автобуска горе-постројка) 21:00 h
 • Виница: (Превалец-пат) 21:05 h
 • Мак.Каменица: (центар) 21:25 h
 • Делчево: (пред менувачницата) 22:00 h
 • Поаѓање од Бугарија:
 • Поаѓање од Сончев Брег: 13:00 по македонско време / 14:00 по бугарско време (на автобуската постројка кај Хотел Кубан)
 • Поаѓање од Несебар: 13:00 по македонско време / 14:00 по бугарско време (на автобуската постројка кај Хотел Феста Панорама)
 • Поаѓање од Старо Поморие: 13:30 по македонско време / 14:30 по бугарско време (кај автобуската станица)
 • Поаѓање од Ново Поморие: 13:40 по македонско време / 14:40 по бугарско време (кај автобуската станица)
 • Поаѓање од Бургас: 14:00 помакедонско време / 15:00 по бугарско време (на бензинската OMV, во близина на Метро)
 • Тргнување од Несебар во 13:00 часот по македонско време пред Хотел Феста Панорама
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Лоциран на само 2,5 km од Sunny View Central - центарот на Сончев Брег и на само 500 m од најпопуларната плажа Какао Бич. Песочните дини и месноста Бабата се на 1 km од Апартмани Сонцето Вју Централ.

Последно реновиран во 2016, хотелот располага со ресторан, базен со чадори, фитнес (бесплатно), WI-FI - во близина на рецепција(бесплатно), WI-FI во просторијата (доплата), паркинг(бесплатно) . Соби - клима уред, ТВ, мини - бар, огледало, балкон, тоалет со фен. Јавниот транспорт е на оддалеченост само 5 минути од хотелот. Тој се наоѓа на 500 метри од плажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ