41 ја следат оваа компанија


- 50%

Тример Gemei GM-3005

800 ден.

399 ден.

Преостанато време

Купени:

8

Шифра:

300000000022
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мала тример глава погодна за нос, уши и кратка коса
 • Голема тример глава погодна за брада и подолга коса
 • Мотор со голема ротирачка брзина
 • Вградена батерија 
 • Смарт анти-клип систем
 • Батеријата се полни за 8 часа.
 • Волтажа: 220-240V 50/60 Hz
 • Моќност: 3W

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.