39 ја следат оваа компанија


- 18%

SENCOR Тример за влакна SNC + 2 години гаранција

900 ден.

739 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001486
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Отстранува влакна од уши и нос
 • 2 променливи глави
 • Тример од нерѓосувачки челик
 • Отстранлива глава за полесно чистење
 • Вградено осветлување
 • Со гумираните безлизгачки страници
 • Сетот вклучува:
  -четка за чистење
  -постоље
  -1 х АА батерија
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.