12 ја следат оваа компанија


Trimex (473 ml.)

2499 ден.

Шифра:

CV0219

Опис

Додаток во исхраната TrimeX е течен производ кој се состои од аминокиселински комплекс, патентирана антиоксидантна мешавина и хром. Овој производ е наменет за оние кои сакаат да држат соодветна диета и активен животен стил! Дозирање: 1 супена лажица со чаша вода, 3 часа по последниот оброк пред спиење или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 32 СОСТАВ 3000 мг Протеин, 500 мг Екстракт од Garcinia Cambogia, 6.2 мг Екстракт од лист на зелен чај, 120 мцг Хром, 2.5 мг Манган, 0.47 мг Екстракт од семки на грејпфрут ВНИМАНИЕ! Не се препорачува за деца, бремени жени или мајки во периодот на лактација, лица осетливи на кофеин или лица кои страдаат од кардиоваскуларни заболувања или проблеми со црниот дроб! Производот не може да замени соодветна диета, физичка активност и неопходна промена на животниот стил. Чувајте подалеку од дофат на деца. Не ја надминувајте препорачаната доза. Доколку страдате од фенилкетонурија консултирајте се со Вашиот лекар пред употреба! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.