TRINX Велосипед Junior 1.0 во боја по избор

9900 ден.

8490 ден.

Боја е задолжително поле!

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел – TRINX Junior 1.0
 • Рам – TRINX Hi-Ten Steel 20″*11″
 • Виљушка – TRINX Suspension, Travel: 30MM
 • Менувач – SHIMANO TZ20-6
 • Преден менувач – TRINX RD-HG-18A
 • Заден менувач – TRINX RD-HG-18A
 • Касета – TRINX 6S, 14-28T
 • Ланец – KMC 6S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc Brake
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall
 • Гуми – 20″*2.125″
 • HUB – Disc Hub
 • Седиште – TRINX Children’s Seat
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – Trinx Small Rise

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.