TRINX Велосипед M-100 во боја по избор

13450 ден.

11890 ден.

Боја е задолжително поле!

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел – TRINX M-100
 • Рам – 26″*17″ Alloy Special-Shaped Tubes
 • Виљушка – Trinx Steel Suspension Travel:100mm
 • Менувач – Ltwoo A3
 • Преден менувач – Ltwoo FD-V5009
 • Заден менувач – Shimano RD-TZ50
 • Касета – Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
 • Ланец – Hi-Ten Steel
 • Кочници – X-SPARK HD-M220 Hydraulic Disc,160MM
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST SPORT 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – TRINX
 • Седиште – TRINX Sport
 • Педали – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Flat

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.