39 ја следат оваа компанија


TRINX Велосипед M-116 ELITE + 6 месеци гаранција

16500 ден.

14990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел – M-116 ELITE
 • Рам – TRINX 27.5″*16″Alloy SpecialShaped Tubes Hidden Cables
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF41
 • Преден менувач – TRINX FD-QD-35
 • Заден менувач – SHIMANO RD-TY21
 • Касета – 7S 14-28T
 • Ланец – KMC 7S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall
 • Гуми – CST 27.5″*1.95″ 27TPI
 • Тркало за ланец – 24/34/42T*170L
 • HUB – Disc Hub
 • Седиште – TRINX Sport
 • Осовина – TRINX Small Rise
 • Рачки – TRINX Alloy

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.