39 ја следат оваа компанија


10% попуст на TRINX Велосипед M-136 + 6 месеци гаранција

15500 ден.

13990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел – TRINX M-136
 • Рам – TRINX 26”*16” Alloy Special-Shaped Tubes
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF500
 • Преден менувач – SHIMANO TZ500
 • Заден менувач – SHIMANO TZ500
 • Касета – 7S 14-28T
 • Ланец – KMC 7S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – Disc Hub with Bearing
 • Седиште – TRINX Sport
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Flat

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.