TRINX Велосипед M-500 во боја по избор

16900 ден.

14890 ден.

Боја е задолжително поле!

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел – TRINX M-500
 • Рам – Alloy 17″ Special Shaped Tubes Hidden Cables
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF500
 • Преден менувач – Microshift FD-M20
 • Заден менувач – SHIMANO RD-TY300
 • Касета – 8S 13-32T
 • Ланец – KMC 8S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, PROWHEEL 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – Alloy Disc Hub
 • Седиште – TRINX Sport
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Flat

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.