TRINX Велосипед Striker K 036 во боја по избор

13500 ден.

11890 ден.

Боја е задолжително поле!

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел – TRINX STRIKER K036
 • Рам – 26″*17″ Steel Special-Shaped Tubes
 • Виљушка – Trinx Steel Suspension Travel:100mm
 • Менувач – Shimano FD-TZ30
 • Преден менувач – Shimano FD-TZ30
 • Заден менувач – Shimano RD-TZ50
 • Касета – Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
 • Ланец – Hi-Ten Steel
 • Кочници – Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – TRINX
 • Седиште – TRINX Sport
 • Педали – TRINX Sport
 • Рачки – TRINX Flat

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.