12 ја следат оваа компанија


Triple-Potency Lecithin (100 гел капсули)

1622 ден.

Шифра:

FL0037

Опис

Лецитин од соја Производот Triple-Potency Lecithin во својот состав содржи соја лецитин и холин... Дозирање: 1-2 гел капсули на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 200 мг Фосфатидил соја комплекс, 420 мг Фосфатидил холин Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.