Дестинација Македонија! 35% попуст на адреналинска планинска тура на јавање коњи по течение на Беличка река од Комплекс Кораб Трница во вредност од 400 ден. по цена од 260 ден.

Цена

260 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

35%

Заштеда

140 ден.

Купени: 76

Добивате

Адреналинска планинска тура на јавање коњи по течение на Беличка река 

*Купонот може да се користи само за викенди

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 24.11.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни места преку телефон 
 • За да направите резервација потребно е да контактирате на тел. 076 361 953 
 • Термините за јавање може да се закажат од понеделник до петок од 08:00 до 15:00 часот, а во сабота и недела од 08:00 до 18:00 часот
 • Превозот до рутата на јавање не е вклучен во понудата
 • Купонот може да се користи само за викенди
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Кораб Трница

Кораб Трница се наоѓа во срцето на националниот парк Маврово, нудејќи пејзаж  кој го одзема здивот, далеку од  секојдневните дразби и притисоци од урбаниот начин на живот. Уникатен и единствен, комплексот нуди разновидни содржини. Во вашиот престој ќе имате можност да се приклучите на некоја од  незаборавните тури за јавање коњи, да ја вкусите вкусната традиционална храна од ресторанот Трница, пловење со чамци на Мавровското езеро,  рафтинг на Радика и организирани излети. Бесплатно добивате: организирано планинарење и берење плодови со локален водич, велосипедска тура и риболов со опрема од хотелот.

Кораб Трница е компанија со традиција од 1945  година, оваа година комплексот е комплетно реновиран во ново руво достапно за сите, а се состои од хотел, ресторан, продавница, автокамп, фарма и млекара.

ВИП собите во овој хотел се пространи, нови , удобни и совршено уредени. Се состојат од спална соба, соба за дневен престој во која можат да се сместат уште две лица, тоалет  и тераса од која гостите ќе  уживаат во хоризонтите на природата.

Располага со: WiFi, телефон, телевизија, фен ,бесплатен паркинг, сала за состаноци, прослави, базен, лоби бар, продавница.

Во близина се наоѓаат  прочуениот манастир “Св. Јован Бигорски”, Рајчичкиот манстир, преубавото течение на реката Радика, и планините Кораб, Бистра и Шара. Доколку гостите се одлучат за тура со коњи ќе имаат можност да го видат спојувањето на овие три планини и со ланч пакети да ручаат во природа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.