50% попуст на генетски панел за тромбофилија од Никоб Медикал во вредност од 4000 ден. по цена од 1999 ден.

Цена

1999 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2001 ден.

Купени: 1

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

Генетски панел за тромбофилија: детекција на 6 полиморфизми во гените за фактори FII, FV, MTHFR C677, MTHFR A1298, PAI, FXIII

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.05.2023 до 31.08.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Тромбофилија значи дека крвта има зголемена тенденција да формира згрутчување предизвикано од полиморфизми во одредени гени. Повеќето луѓе со тромбофилија немаат симптоми. Симптомите се јавуваат само ако тромбофилијата предизвикува згрутчување на крвта.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.