Четири обуки за една цена! 62% попуст на тромесечен курс за практично сметководство основно и напредно ниво, претприемништво и Excel во Инбокс Тренинг Центар - АТЦ Консалтинг Центар за обуки, во вредност од 24 000 ден. по цена од 9120 ден.

Цена

9120 ден.

Вредност

24000 ден.

Попуст

62%

Заштеда

14880 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Тромесечен курс по практично сметководство основно и напредно ниво, претприемништвото и Excel:

 • Динамика: 2 пати неделно x  90 мин.
 • Сертификати за посетувана обука и препорака за работа
 • Бесплатен прирачник: Практично сметководство, основно и напредно ниво, на повеќе од 200 страни и контент план
 • Бесплатен прирачник: Обука за претприемништво (Како да креираш совршена бизнис идеjа)
 • Бесплатен прирачник: Oбука за Excel
 • Бесплатен програм/софтвер за финансово сметководство на CD или USB и на базата во која сте работеле и празна база 

Термини:

 • Вторник и Четврток од 18:30 до 20:00 часот
 • Обуката ќе се одржува преку платформата на Skype или Zoom

*Дополнителните бенефиции со купување на овој купон можете да ги видите во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2022 до 01.10.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на место следење на обуката на тел: 077594757
 • Kупонот за оваа зделка потребно е да го пратите на следниот емаил: [email protected], за да добиете инструкции
 • Почетокот на курсот е на 19.05.2022 год. во 18:30 часот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Обуката ќе биде реализирана од овластен сметководител со 24 годишно работно искуство - со копија од оригинални финансиски документи кои биле предмет на сметководствена обработка и ќе се посветиме на документи од една фирма која работи во една пресметковна година. Во текот на обуката ќе ги подготвиме скоро сите видови документи од финасиското и материјалното сметководство и ќе правиме разни даночни пресметки, пресметки на амортизација, плати и др. што ни е потребно како и изготвување завршна сметка.

Кому е наменет курсот - Секому, без разлика на возраста, степенот на образование и работното искуство, што сака да се стекне со практично знаење во областа на сметководството и даноците, основи на претприемништво и excel. За вработени, невработени и студенти. За сите оние кои сакаат да бидат дел од сметководствените и финансиските тимови во компаниите.

Дополнителни бенифиции со купување на обуката од Grouper:

 • 30% попуст на секој нареден курс (Практично сметководство основно ниво, Практично сметководство напредно ниво, Обуки за претприемништво, Excel, Обуки за канцелариско работење и финансиска оператива)
 • 30% попуст на практично усовршување
 • Бесплатена програма за финансово сметководство на CD или USB

Да покажеме дека практичната едукација може да биде почеток на професионална кариера! Бидете дел од сметководствените и финансиските тимови!

За компанијата

Тимот на АТЦ е составен исклучиво од овластени-лиценцирани сметководители со повеќе од 20 години работен стаж во областа на сметководството. Нашата основна дејност е давање сметководствени и административни услуги на своите клиенти и консултации во врска со даноците во Македонија.

Од Октомври 2015 година во рамките на АТЦ почна да работи и ATC- Accountancy Training Centre/ Courses Macedonia односно тренинг центарот кој организира и спроведува обуки за практично сметководство преку реална документација и тоа основно и напредно ниво. Со обуката која ја спроведуваме ќе стекнете знаење за водење финансиско сметководство преку практични примери. Таа е начин да се запознаете со сметководството и да научите самостојно да работите.

Стекнатото знаење од обуката претставува солидна основа за успешно работење на слушателите во финансискиот сектор на компаниите од бизнис сферата, државните органи или работа во банка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.