30% попуст на тропалка Mickey Mouse со цвет во вредност од 600 ден. по цена од 419 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на тропалка Mickey Mouse со цвет во вредност од 600 ден. по цена од 419 ден.

Цена

419 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден..

Попуст

30%

Заштеда

181 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Тропалка Mickey Mouse со цвет


Услови

  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Minnie Mouse тропалка во форма на цвет. Рачното тркало на ова огледало може да се врти и содржи мали топчиња.

Препорачана возраст: 3 + месеци.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ