42 ја следат оваа компанија


- 30%

Тропалка Minnie Mouse со цвет

600 ден.

419 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000643
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Minnie Mouse тропалка во форма на цвет. Рачното тркало на ова огледало може да се врти и содржи мали топчиња.

Препорачана возраст: 3 + месеци.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.