39 ја следат оваа компанија


- 30%

Тропалка Mickey Mouse во форма телефон

600 ден.

419 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000641
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Mickey Mouse троплака во форма телефон на мобилен телефон. Играчкиот дисплеј на мобилниот телефон содржи мали топчиња со различни бои и Мики Маус фигура. Мобилниот телефон е направен од мека пластика е безбеден за деца.

Препорачана возраст: 3+ месеци.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.