Уживање во Фурка, Халкидики (Август)! All Inclusive ноќевање + користење на базен во сместување и термин по избор во Tropical Hotel 4*

Цена од

5146 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување и термин по избор 

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање во Double Room (01.08-26.08.2023) 5,146 ден. (83 еур)
All Inclusive ноќевање во Triple Room (01.08-26.08.2023) 5,270 ден. (85 еур)
All Inclusive ноќевање во Quadruple Room (01.08-26.08.2023) 5,828 ден. (94 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • All Inclusive ноќевање во сместување и термин по избор
 • Користење на надворешен базен

*Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 26.08.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања за период од 01.06-15.06.2023 и минимум 5 ноќевања за период од 01.06-15.06.2023
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата важи при максимално искористување на капацитетот на сместувањето 
 • Максимален капацитет на сместување во Double Room e 1, 1+1, 2
 • Максимален капацитет на сместување во Triple Room e 2, 2+1, 3
 • Максимален капацитет на сместување во Quadruple Room e 2, 2+1, 2+2, 3, 3+1
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 12.99 години престојот е бесплатен 
 • За второ дете до 6.99 години престојот е бесплатен 
 • За второ дете од 7 до 12.99 се доплаќа 40% од цената на купонот
 • За дете над 12.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 60% од цената на купонот
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.