До 58% попуст на третман за лице по избор: лифтинг масажа на лице и деколте со ампула колаген, лифтинг масажа на лице со освежувачка маска или освежувачки третман за лице во козметичко фризерско студио Тропик Белеца

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

70%

Заштеда

700 ден.

Купени: 1

 • Бул. Партизанска бр.66а-2/м2

  Одведи ме таму

  078831518

Добивате

Опции на понудата:

Лифтинг масажа на лице и деколте со ампула колаген 1,000 ден. 300 ден.
Лифтинг масажа на лице со освежувачка маска 600 ден. 300 ден.
Освежувачки третман за лице (пилинг, масажа на лице и маска за длабинско чистење) 1,000 ден. 450 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 08.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Козметичко Фризерско Студио Тропик Белеца постои 24 години, лоцирано во трговскиот центар Лептокарија (Карпош 3) Скопје.
Пријатно опремен современ салон за подмладување, разубавување и релаксирање на вашето лице и тело.
Тропик Белеца ви нуди најширока палета на професионални третмани:

 • Масажи (спортска, египетска, релакс и антицелулитна)
 • Депилација
 • Солариум
 • Козметички третмани 
 • Третмани за слабеење
 • Маникир и педикир
 • Професионална шминка
 • Фризерски услуги

Поттикнати од идејата на едно место да го споиме долгогодишното искуство, професионалноста и квалитетот кој може да се пренесе и на наредните генерации, тимот на Студио Тропик Белеца дава обуки на млади таленти.

Обуки за:

 • Масажа
 • Надградба на нокти (маникир и педикир)
 • Шминка
 • Депилација

Обучувањето на младите таленти се изведува според програма верифицирана од Министерство за образование и наука (МОН).
Сертификатите се верифицирани во република Македонија, како и во европските земји.
Обучувачите се професионалци во својата област, со долгогодишно работно искуство и постојано учество на семинари и едукации од оваа област, пратејќи ги новите трендови и иновации.
Учесниците во обуките првенствено се стекнуваат со теоретско знаење (предавање за основите во анатомијата, техники и редоследи на работа, како и професионален однос со клиентите и соработниците). Додека практичното работење опфаќа поголем дел од обуките, и се изведува на модели кои ги обезбедува едукативниот центар или пак учесникот во програмата.
По завршувањето на обуката, учесниците се оспособуваат за самостојно да ја работат својата избрана професија. Некои од претходните ученици, веќе работат самостојно сами за себе, водејќи свој бизнис, а некои од нив работат надвор од рамките на државата во европските земји.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.