53 ја следат оваа компанија


Тротинет детски во боја по избор

2300 ден.

1590 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Композитен конструкција и прекрасен практичен дизајн
 • Широко постолје
 • Лесна контрола и стабилност
 • Кормило со нелизгави рачки и подесување на висината
 • Лесно се склопува и расклопува, практичен за чување
 • Две предни и дупло задно тркало
 • Голема ножна Кочница
 • Безбеден

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.