6 ја следат оваа компанија


Трпезариска маса Раунд БУКА

20000 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина: мин 80цм макс. 120 cm
 • Висина: 74 cm
 • Максимална тежина: 80kg
 • Материјал: Метал + Бука
 • Метал 5цм*3цм 
 • Бука 4цм дебелина
 • Боја на метал: црна
 • Заштита на дрво: пајц восок бука
 • Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и неабразивно средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа. Повремено за овој производ е потребно да се премачка со восок за да се задржат својствата на дрвото.

 

Детали за испорака

Испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Контактирајте ја компанијата во однос на доплaтата која зависи од тежината на производот.
 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 45 000 денари
 • Време потребно за достава: зависи од времето на изработка на продуктот по процесирање на нарачката
 • Производи со иверка и метал до 10 дена
 • Производи со масивно дрво и метал до 20 дена
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 076 456 270
 • Види ја продавницата на "Мениел Компани" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Мениел Компани"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Нашата фирма се занимава со изработување на мебел во индустриски стил, од масивно дрво во кои спаѓа Орев, Бука, Бор, Даб, Топола и Иверка по желба на клиентот.
Нашата цел е да ги исполниме желбите на клиентот за избраното парче мебел, најчесто работиме по порачка со дадени димензии на двото 2 цм. или 4цм. и на металот од самиот клиент.
Изработуваме Трпезариски маси, клуб маси, Шанкови, шанк столици, Тв комоди, сталажи, полици за книги, метални полици, дрвени полици.

Како бренд на пазарот постоиме од 2018г.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.