IKEA STEFAN Трпезариски стол

1980 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии на производот:

 • Ширина: 42cm
 • Длабочина: 49cm
 • Висина: 90cm
 • Ширина на седиштето: 36cm
 • Длабочина на седиштето: 39cm
 • Висина на седиштето: 45cm
 • Издржливост: 110kg
 • Боја: кафена
 • Материјал: Безбоен акрилен лак, бајц, масивно зимзелено дрво

Тежина на пpоизводот:

 • Ширина: 58cm
 • Висина: 9cm
 • Тежина на пакувањето: 49.7l

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2019 до 20.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.