80% попуст на третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во Skin Solution во вредност од 1650 ден. по цена од 330 ден.

Вредност

1650 ден.

Попуст

80%

Заштеда

1320 ден.

Купени: 94

 • ул. 29ти Ноември бр. 4

  Одведи ме таму

  02 6134111, 078 261 996

Добивате

Третман на лице со чист арган во 12 фази:

 • Чистење со млеко
 • Тонизирање
 • Пилинг за отстранување на мртвите клекти
 • Озон за збогатување на клетките со кислород
 • Вапозон за отварање на порите
 • Ваккум за длавинско чистење
 • Криотерапија
 • Маска со чист арган
 • Хидро серум од арган
 • Топла терапија
 • Крем од чист арган
 • Дарсонвал за дезинфекција и затворање на порите

* Овој иновативен третман е наменет за сите типови кожа. Погоден е и за мажи и жени кои сакаат длабинско чистење на лицето, хидратација и ревитализација!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2018 до 08.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Лимит: 1 лице може да купи повеќе купони
 • Потребно е претходно закажување
 • За оптимални резултати се препорачуваат 4 - 6 третмани
 • Точна локација: после слаткарница Апче, на 200 метри, од левата страна
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution поседува:

 • Сертификат по дерматохирургија;
 • Сертификат за филери;
 • Сертификат за ботокс;
 • Сертификат за мезотерапија;
 • Сертификат за фототерапија;
 • Сертификат за дерматоскопија;
 • Сертификат за козметичка алергологија;
 • Сертификат за хемиски пилинг;
 • Сертификат за ЕЛОС технологија.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution врши:

 • Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести;
 • Консултации во врска со вашата кожа;
 • Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи);
 • Третирање на кожни алергии;
 • Инјектирање на дермални филери и инјектирање на ботокс;
 • Микродермоабразија, ултразвучна кавитација и ултразвучен пилинг;
 • Лифтинг на лице, јонофореза, вакуум, дарсонвал, анти-ејџ третмани;
 • Третмани за избелување (пигментација и флеки);
 • Хемиски пилинг;
 • Класичен третман за лице;
 • Третман за сува и дехидрирана кожа;
 • Третман за нормална и комбинирана кожа;
 • Екслузивни третмани за сјај и хидратација;
 • Хидролифтинг третмани;
 • Третмани за околу очи; 
 • Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа;
 • Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.