53 ја следат оваа компанија


TrueTouch Ракавица за миленици

450 ден.

290 ден.

Опис

Карактеристики на производ

 • Одлична за тимарење на вашите миленици
 • Го доловува допирот на вашата рака и нуди релаксирачка масажа
 • Над 175 силиконски врвови успешни ги заменуваат металните четки
 • Ги отстранува влакната од горното и долното крзно
 • Го одржува вашиот дом чист
 • Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места
 • Влакната се лепат на ракавицата и потоа лесно се одлепуваат
 • Совршена за кучиња и мачки со долги, кратки или виткани влакна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.