Уредно наместена кошула во текот на целиот ден! 23% попуст на Tucker Shirt Stay - прицврстувач за кошула и маица во вредност од 1300 ден. по цена од 999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уредно наместена кошула во текот на целиот ден! 23% попуст на Tucker Shirt Stay - прицврстувач за кошула и маица во вредност од 1300 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

23%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 40

Добивате

Tucker Shirt Stay - прицврстувач за кошула и маица

*Повеќе информации за начинот на користење можете да видите ТУКА


Услови

  • Купонот може да се искористи од 24.07.2018 до 06.09.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот се подигнува по претходна резервација на термин од просториите на Signori на Бул. Партизански Одреди 40/1

Опис

Што е Tucker ? Tucker е едноставно, комотно и ефикасно решение со кое вашата кошула во текот на целиот ден ќе биде уредно наместена и цврсто припиена до вашето тело.

Лесен и брз за употреба нема да одземе повеке од 10 секунди за негово местење, а со помош на еластичната тензија која ја создава ви дава максиманлна комоција и по добар изглед во текот на целиот работе ден.
Tucker може да се користи на кошули, поло маички како и на ролки и е дизајниран како за мажи така и за жени.

Tucker shirt stay е македонски патентиран производ  кој што се изработува во Македонија во нашето сопствено производство. Потребна беше една година целосно да се развие овој производ, да ги помине сите тест фази како и да се најдат најдобрите материјали за негова изработка. 
Со помош на kickstarter кампањата која ја стартувавме пред само неколку месеци Tucker Shirt Stay се продава низ целиот свет и за толку кратко време имаме повеќе од 8,000 задоволни клинети во 116 различни држави.

Како функционира

  • Чекор 1: Металната тока од Tucker ot се закачува на последното копче од кошулата .
  • Чекор 2: Се мести на струкот , под каишот на панталоните ( за да не се гледа).
  • Чекор 3: Со помош на металниот регулатор ја прилагодувате соодветната ширина.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.