3 ја следат оваа компанија


- 50%

TummyTox Бел Шејкер

599 ден.

299 ден.

Опис

Шејкер од 4 делови за совршено мешани протеински шејкови или замена на оброците во секое време и на кое било место.

 • Капацитет од 500 ml – одличен за енергични тренинзи и употреба во движење
 • Со прицврстувачка цедилка за лесно мешање без грутки
 • 100% отпорен на протекување
 • Направено од врвна пластика без БПА – издржлива и безбедна за долготрајна употреба
 • Можете да го користите и за вода или некој друг напиток

Супер лесни шејкови во теретана или во движење!

Со нашиот шејкер  протеински шејкови со нерастворени грутки се минато! Благодарение на внимателно дизајнираната цедилка во конкавна форма, можете да пиете кремасти шејкови секој пат.

За најдобри резултати, обидете се да го наполните шејкерот околу 1/3 со течност по избор пред да додадете прав. Додадете уште течност, оставајќи малку простор на врвот. Потресете убаво и готово, шејкот е спремен!

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1200 денари
 • Доплата од 130 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-4  работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 218 959
 • Види ја продавницата на "Tummy Tox" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Нашата мисија е да ви ја обезбедиме целата поддршка што ви е потребна за да ги постигнете посакуваните резултати, но и да стекнете поголема самодоверба и повеќе енергија. Нашиот пристап е безбеден и нежен, со цел да направиме да се чувствувате добро во вашата кожа. Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да го негуваат вашето тело и дух. Навистина се надеваме дека ви се допаѓаат.

 

Производите на TummyTox за детоксификација и губење на вишок килограми беа внимателно дизајнирани за да ви помогнат да ги постигнете вашите цели на 100% природен начин. Ги препорачуваме на секој што сака да ги победи своите нездрави навики, да открие нови извори на енергија, да го исчисти своето тело од токсини, да се чувствува подмладен и да го подобри имунитетот.

Ние веруваме во лековитите својства на природните состојки и знаеме дека благосостојбата се стекнува кога нашето тело и ум се во хармонија. Ова е причината зошто развивме производи кои ја применуваат оваа идеја на предизвиците на современиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.