3 ја следат оваа компанија


- 17%

TummyTox Челично Шише

1199 ден.

999 ден.

Опис

Прекрасно дизајнирано и цврсто шише совршено за употреба додека сте во движење!

 • Двојна изолација за да ги одржувате вашите пијалоци топли и ладни со часови
 • Издржлива конструкција од не’рѓосувачки челик
 • 100% водоотпорен
 • 500мл капацитет

УЖИВАЈТЕ ВО ВАШИОТ ЧАЈ БИЛО КАДЕ!
Стилско шише за сите TummyTox девојки!

* Не мијте го шишето во машина за миење садови, наместо тоа, измијте го рачно.

 • Ги чува напитоците топли до 8 часа
 • Ги чува напитоците ладни до 24 часа
 • Шише од не’рѓосувачки челик
 • Двојна изолација
 • 500мл капацитет
 • Направете го вашиот teatox уште полесно
 • 100% водоотпорен

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1200 денари
 • Доплата од 130 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-4  работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 218 959
 • Види ја продавницата на "Tummy Tox" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Нашата мисија е да ви ја обезбедиме целата поддршка што ви е потребна за да ги постигнете посакуваните резултати, но и да стекнете поголема самодоверба и повеќе енергија. Нашиот пристап е безбеден и нежен, со цел да направиме да се чувствувате добро во вашата кожа. Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да го негуваат вашето тело и дух. Навистина се надеваме дека ви се допаѓаат.

 

Производите на TummyTox за детоксификација и губење на вишок килограми беа внимателно дизајнирани за да ви помогнат да ги постигнете вашите цели на 100% природен начин. Ги препорачуваме на секој што сака да ги победи своите нездрави навики, да открие нови извори на енергија, да го исчисти своето тело од токсини, да се чувствува подмладен и да го подобри имунитетот.

Ние веруваме во лековитите својства на природните состојки и знаеме дека благосостојбата се стекнува кога нашето тело и ум се во хармонија. Ова е причината зошто развивме производи кои ја применуваат оваа идеја на предизвиците на современиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.