3 ја следат оваа компанија


- 20%

TummyTox Daily Kick & Sleep Tight Tea

999 ден.

799 ден.

Опис

Потребното дуо за стимулирање на метаболизмот и топење на маснотиите, за чистење на организмот и енергија во текот на денот и релаксирање навечер!


ЕФЕКТИВНО ДУО ЗА 20 ДЕНА И 20 НОЌИ!

Станете на десна нога денес и започнете ја трансформацијата со чаевите на TummyTox. Пробајте го нашето дуо за зголемување на енергијата во текот на денот и за чистење на телото во текот на ноќта.

 • Отстранува надуеност
 • Помага да се елиминираат токсините од телото
 • Дава повеќе енергија и помага при вежбање
 • Помага да се постигне рамен стомак и да се намали обемот на колкот
 • Релаксира пред спиење и овозможува побрз сон
 • Можат да пијат трудници и доилки

КАКО ДЕЛУВА?

Разбудете ја вашата најдобра верзија

Со пакетот чај TummyTox ќе бидете подготвени за нов почеток. Билните чаеви ќе го зајакнат вашиот метаболизам, исфрлаат токсини од вашето тело и поттикнат топење на вишокот маснотии.

Daily Kick Tea

Чај со кој ќе ги користите вашите сопствени масни наслаги за енергија.

Мешавината од Лисја од зелен чај, лисја од коприва, билка од глуварче, анасон семиња и ким ви дава енергија, ја намалува подуеноста и го започнува метаболизмот. Дозволете Daily Kick Tea да стане дел од вашиот секојдневен утрински ритуал.

Sleep Tight Tea

Чај кој ви помага за подобар сон и воедено го чисти вашето тело додека спиете.

Супер состојките (кора од портокал, нане, лимонова трева, лисја од маточина и хоп) ќе му помогнат на вашето тело да се одмори, прочисти и регенерира во текот на ноќта и да ве подготви за нов ден – без стрес.


Daily Kick Tea

Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.

Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.

Состојки: Лисја од зелен чај, лисја од коприва, билка од глуварче, анасон семиња, ким.

 

Sleep Tight Tea

Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.

Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.

Состојки: Кора од портокал, лисја од пеперминт (нане), лимонова трева, лисја од маточина, хоп конуси.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1200 денари
 • Доплата од 130 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-4  работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 218 959
 • Види ја продавницата на "Tummy Tox" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Нашата мисија е да ви ја обезбедиме целата поддршка што ви е потребна за да ги постигнете посакуваните резултати, но и да стекнете поголема самодоверба и повеќе енергија. Нашиот пристап е безбеден и нежен, со цел да направиме да се чувствувате добро во вашата кожа. Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да го негуваат вашето тело и дух. Навистина се надеваме дека ви се допаѓаат.

 

Производите на TummyTox за детоксификација и губење на вишок килограми беа внимателно дизајнирани за да ви помогнат да ги постигнете вашите цели на 100% природен начин. Ги препорачуваме на секој што сака да ги победи своите нездрави навики, да открие нови извори на енергија, да го исчисти своето тело од токсини, да се чувствува подмладен и да го подобри имунитетот.

Ние веруваме во лековитите својства на природните состојки и знаеме дека благосостојбата се стекнува кога нашето тело и ум се во хармонија. Ова е причината зошто развивме производи кои ја применуваат оваа идеја на предизвиците на современиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.