3 ја следат оваа компанија


- 25%

TummyTox Pure Me Tea

599 ден.

449 ден.

Опис

Чај со специјална мешавина од билки што го ресетира телото и го чисти од токсини


ИСЧИСТЕТЕ ГО ТЕЛОТО ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ!

 • Специјална мешавина од чај што го ресетира вашето тело и го чисти од токсини.
 • По само 20 дена ќе се чувствувате препородено
 • Дајте му на вашето тело супер сила да работи со полна пареа
 • Елиминирајте ги последиците од нездравиот начин на живот
 • Врз основа на холистичката детоксификација и концептот на слабеење – концептот на чистење на отпадните материи од телото
 • Одличен вкус

КАКО ДЕЛУВА?

За да се чувствувате најдобро во вашата кожа, вашето тело треба да биде во рамнотежа. А основата на секоја рамнотежа на телото е правилен внес и излез – преведен на јазикот на вашето тело, тоа значи дека треба да се грижите за правилна исхрана и оптимално чистење на телото од лошите производи.

20-дневно детокс искуство, чувствувај се прочистено и одлично

Чајот TummyTox Pure Me Tea ви овозможува 20-дневно искуство со детоксификација базирано на милениумско познавање на лековити растенија кои имаат ефект на чистење на нашите главни органи за излачување на отпадните материи – црниот дроб, бубрезите и органите за варење.

Ако добро се грижите за вашето тело и го исчистите од штетни и отпадни материи што се акумулираат во него, ќе се чувствувате многу подобро, а покрај тоа ќе ќе изгубите и неколку килограми.


Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 10-15 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.

Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.

Состојки: Млечен трн, лисја од зелен чај, корен од Бурдок, корен од глуварче

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1200 денари
 • Доплата од 130 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-4  работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 218 959
 • Види ја продавницата на "Tummy Tox" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Нашата мисија е да ви ја обезбедиме целата поддршка што ви е потребна за да ги постигнете посакуваните резултати, но и да стекнете поголема самодоверба и повеќе енергија. Нашиот пристап е безбеден и нежен, со цел да направиме да се чувствувате добро во вашата кожа. Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да го негуваат вашето тело и дух. Навистина се надеваме дека ви се допаѓаат.

 

Производите на TummyTox за детоксификација и губење на вишок килограми беа внимателно дизајнирани за да ви помогнат да ги постигнете вашите цели на 100% природен начин. Ги препорачуваме на секој што сака да ги победи своите нездрави навики, да открие нови извори на енергија, да го исчисти своето тело од токсини, да се чувствува подмладен и да го подобри имунитетот.

Ние веруваме во лековитите својства на природните состојки и знаеме дека благосостојбата се стекнува кога нашето тело и ум се во хармонија. Ова е причината зошто развивме производи кои ја применуваат оваа идеја на предизвиците на современиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.