3 ја следат оваа компанија


- 17%

TummyTox Skinny Me Tea

599 ден.

499 ден.

Опис

Чај кој помага во топењето на маснотиите и дава енергија. До совршена линија со само 1 чаша на ден.

Едноставно до рамен стомак!


ПАТОТ ДО РАМЕН СТОМАК НИКОГАШ НЕ БИЛ ПОЛЕСЕН

 • Чај кој помага за топење маснотии, за привлечна линија.
 • Го забрзува процесот на топење на масните наслаги
 • Спречува формирање на нови масти
 • Без оглед на слабеењето, нивото на енергија останува исто
 • Ги отстранува токсините од телото кои го запираат процесот на слабеење
 • Резултати видливи со само 1 чаша на ден
 • Одличен вкус

КАКО ДЕЛУВА?

Дали често се вознемирувате за оние неколку вишок килограми од кои не можете да се ослободите? Сте се обиделе многупати, но неамло резултат.

Понекогаш мислите дека ослободувањето од вишокот килограми е невозможна мисија и повеќе сакате да се откажете од сè? СТОП! Секогаш постои решение и затоа никогаш не смеете да се откажувате!

Ние го дизајниравме Чајот “Skinny Me Tea” само за девојки како тебе, како би станале најдобрата ваша верзија и да ви докажеме дека ослободувањето на вишокот килограми е навистина можно!

Уникатни состојки кои ќе направат да се чувствувате феноменално во вашата кожа.

Чајот “Skinny Me Tea” го забрзува процесот на топење на масните наслаги на начин што го забрзува метаболизмот.

Избраната мешавина на состојки спречува формирање на вишок маснотии. Бидејќи токсините кои остануваат во организмот често се виновници за неуспешно слабеење, овој чај ја стимулира нивната екскреција.

Skinny Me Tea ќе биде вашиот нов сојузник во борбата за новата линија што отсекогаш сте ја посакувале.

Сè што треба да направите е да пиете 1 чаша Skinny Me Tea на ден и со тоа да го разбудите метаболизмот, кој ќе започне да работи 100 на час. Маснотиите ќе почнат да се топат и килограмите ќе исчезнат. Дали сте за?


Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) над чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.

Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.

Состојки: Чај од пу-ер, билка од луцерн, корен од бурдок , сладок анасон, елдербери

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1200 денари
 • Доплата од 130 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-4  работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 218 959
 • Види ја продавницата на "Tummy Tox" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Нашата мисија е да ви ја обезбедиме целата поддршка што ви е потребна за да ги постигнете посакуваните резултати, но и да стекнете поголема самодоверба и повеќе енергија. Нашиот пристап е безбеден и нежен, со цел да направиме да се чувствувате добро во вашата кожа. Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да го негуваат вашето тело и дух. Навистина се надеваме дека ви се допаѓаат.

 

Производите на TummyTox за детоксификација и губење на вишок килограми беа внимателно дизајнирани за да ви помогнат да ги постигнете вашите цели на 100% природен начин. Ги препорачуваме на секој што сака да ги победи своите нездрави навики, да открие нови извори на енергија, да го исчисти своето тело од токсини, да се чувствува подмладен и да го подобри имунитетот.

Ние веруваме во лековитите својства на природните состојки и знаеме дека благосостојбата се стекнува кога нашето тело и ум се во хармонија. Ова е причината зошто развивме производи кои ја применуваат оваа идеја на предизвиците на современиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.