Дестинација Македонија! Искуство кое не се заборава! До 25% попуст на cross country, полудневна или целодневна тура со АТВ мотори за едно или две лица по избор од ATV adventure Ohrid

img

Цена од

2990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1010 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Ул. Асном бр 170/2-42 Охрид/Биљанини извори

  Одведи ме таму

  078 474 656

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Cross country adventure тура (за 1 лице) 4,000 ден. (65 еур)
2,990 ден. (48 еур)
Cross country adventure тура (за 2 лица) 5,000 ден. (81 еур)
3,990 ден. (64 еур)
Полудневна тура Асанџура (за 1 лице) 8,000 ден. (129 еур)
6,500 ден. (105 еур)
Полудневна тура Асанџура (за 2 лица) 9,500 ден. (153 еур)
8,000 ден. (129 еур)
Целодневна тура околу Галичица (за 1 лице) 12,000 ден. (194 еур)
10,500 ден. (169 еур)
Целодневна тура околу Галичица (за 2 лица) 13,500 ден. (218 еур)
12,000 ден. (194 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Обука за користење на вискоквалтетни АТВ 600cc
 • Водич
 • Кабаница во случај на дожд
 • Пикник со Lunch пакет (вклучен во полудневна тура Асанџура и целодневна тура околу Галичица)
 • Безалкохолен пијалок

*Појдовна точка на туритите: Биљанини извори
*Повеќе за турите прочитајте во делот ОПИС
*
Со секој купон добивате дополнителни 15% попуст за ноќевање во Вила Бисера, Вила Арте или Вила св.Стефан во Охрид
* Во полудневна тура Асанџура и целодневна тура околу Галичица е вклучен пикник со Lunch пакет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.07.2022 до 31.10.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Пикник со Lunch пакет (вклучен во полудневна тура Асанџура и целодневна тура околу Галичица)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

1. Cross country adventure tura 
Тура која поминува низ три села Велестово,Шипокно и Коњско. Должина на турата 20км со времетраење од 2 часа и искачување до 1200 м.н.в

2. Полудневна тура Асанџура
Турата поминува низ селата Велстово и Шипокно. Должината на турата е 40км со времетраење од 4 часа

3. Целодневна тура околу Галичица
Турата се одвива низ целиот национален парк Галичица. Должината на турата е 70км со времетраење од 6 часа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.