#ТимскиАктивности - Игра, Дружење, Натпревар! Адреналинско искуство! 50% попуст на тура со АТВ мотори со ATV Adrenaline во вредност од 2380 ден. по цена од 1190 ден.

Вредност

2380 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1190 ден.

Купени: 26

Добивате

Тимска активност: Тура со АТВ мотори

Вклучено:

 • кратка обука за моторот ATV
 • заштитна кацига за користење за време на турата
 • водич за време на турата
 • кафе/вода

Времетраење: 2 часа

Стимулира: адреналин, конкуренција, авантуристички дух

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.04.2019 до 10.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ТимскиАктивности.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Подарете едно поинакво и незаборавно искуство во природа! За сите љубители на природата, убавите пајсажи и оние кои го сакаат адреналинот, време е на вашата листа на незаборавни искуства и авантури да ја додадете и оваа. Соберете го тимот и поминете незаборавни часови со ATW моторите - off road experience.  Едно е сигурно: секој член на тимот ќе се врати на работа со уште поголема желба за се повеќе адреналински искуства и моменти. 

Турата се одвива низ 3 планински села почнувајќи од Горно Коњско, Шипокно и Велестово и во обратен правец.
Движењето е на надморска височина од 950 до 1150 метри.
Низ турата има неколку видиковци за одмор и сликање.
Возилата се комплетно автоматски и лесни за возење, наменети се и за искусни возачи и за почетници.
Подлогата за возењето е малку на асфалт, а поголемиот дел е off road.

За сите авантуристи кои сакаат нови предизвици! Не смее да се пропушти!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.