АТВ авантура во Скопска Црна Гора! До 29% попуст на мала или голема тура со АТВ мотори по избор од ATV Adventure Скопска Црна Гора

Цена од

2499 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3500 ден.

Попуст

29%

Заштеда

1001 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • нас.Глуво, Елитен Етно Ресторан Рибилимус

  Одведи ме таму

  078 275 232 / 078 736 136

  [email protected]

Добивате

Мала или голема тура со АТВ мотори по избор:

Опции на понудата:

Мала тура (25 км, 2 часа) 3,500 ден. (56 еур)
2,499 ден. (40 еур)
Голема тура (50 км, 3 ипол часа) 6,500 ден. (105 еур)
4,999 ден. (81 еур)

*Задолжителна е претходна резервација 
Повеќе за турите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2023 до 15.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на тел: 078 275 232, 078 736 136
 • Возењата се организираат во договор со компанијата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или поднесете барање за поврат откако е завршена понудата, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Мала тура

Турата со АТВ мотори започнува во Етно Ресторан Рибилимус, и продолжува кон манастирот св. Атанасиј Велики, потоа кон Глувовуд, низ планината кон св. Никица и на крајот од турата се застанува во манастирот св. Илија во Бањани. Турата завршува повторно во Етно Ресторанот Рибилимус, каде може да ги пробате највкусните традиционални специјалитети. Целата тура трае 2 часа и се поминуваат 25 км.
 

Голема тура

Оваа тура исто така почнува во Етно Ресторан Рибилимус од каде се упатуваме кон 

манастирот св. Атанасиј Велики,  потоа кон Глувовуд, низ планината кон св. Никица, се до искачување од 1500 м надморска височна кај црквата Богородица, каде ќе се воодушевите прекрасниот поглед на цело Скопје. Турата продолжува со спуштање до  манастирот св. Илија во Бањани и крајна точка е  Етно Ресторанот Рибилимус, каде може да ги пробате највкусните традиционални специјалитети. Целата тура трае 3,5 часа и се поминуваат 50км.

 

За време на турите има водич кој ќе ве води низ убавините на Скопска Црна Гора, а во понудата е вклучено вода и кафе.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.