АТВ возбудливо доживување во Охрид! 30% попуст тура со АТВ мотори по избор од YANKA Ranch & 4x4

Цена од

2309 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3300 ден.

Попуст

30%

Заштеда

991 ден.

Купени: 2

Добивате

Мала или голема тура со АТВ мотори по избор:

Опции на понудата:

Тура за 1 особа 3,300 ден. (53 еур)
2,309 ден. (37 еур)
Тура за 2 особи 4,270 ден. (69 еур)
2,989 ден. (48 еур)

*Задолжителна е претходна резервација 
Повеќе за турите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Возењата се организираат во договор со компанијата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или поднесете барање за поврат откако е завршена понудата, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Почетна точка: Картингот пред камп Љубаништа

Турата започнува со движење по планинскиот пат до караулата Свети Илија, потоа посета на 7 извори на реката Црн Дрим па се до посета на Јанка Ранчот со движење покрај Охридското езеро и враќње на почетната точка. 

*Турата трае 1 час и 30 мин

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.