Адреналинско искуство во Охрид! 17% попуст на тура со Jet Ski на Охридско езеро од ATV Adrenaline во вредност од 3600 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

3600 ден.

Попуст

17%

Заштеда

610 ден.

Добивате

Тура со Jet Ski во Охрид во времетраење од 30 минути

Во понудата е вклучено:

 • Кратка обука за возење
 • Заштитни елеци
 • Safe life key
 • Full tank со бензин

*Понудата важи за 1 или 2 лица (возењето на скутерот е без придружба)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.08.2021 до 31.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација на термин
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Подарете едно поинакво и незаборавно искуство во природа! За сите љубители на природата, убавите пајсажи и оние кои го сакаат адреналинот, време е на вашата листа на незаборавни искуства и авантури да ја додадете и оваа. Соберете го тимот и поминете незаборавни часови со ATW моторите - off road experience.  Едно е сигурно: секој член на тимот ќе се врати на работа со уште поголема желба за се повеќе адреналински искуства и моменти. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.