Адреналинско искуство во Охрид! 29% попуст на тура со АТВ мотор за едно или тандем со ATV Adrenaline во вредност од 2790 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

2790 ден.

Попуст

29%

Заштеда

800 ден.

Купени: 12

Добивате

Понудата е за тура со АТВ мотор на кој може да се возат едно или две лица

Во понудата е вклучено:

 • Tour of Gorno Konjsko во времетраење од 1 час до 1 час и 30 мин. 
 • кратка обука за моторот ATV
 • заштитна кацига за користење за време на турата
 • водич за време на турата
 • безалкохолен пијалок
 • дневна карта за влез во Национален Парк Галичица

*Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за термините на турите.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2022 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за термините на турите.
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Tour of Gorno Konjsko (Времетраење: 1- 1:30 часа)

Оваа тура вклучува многу возбудливи моменти, прекрасен поглед кон Охридското Езеро и воодушевувачки слики од недопрена природа од старото село Горно Коњско, кое се наоѓа на висина од 1100 метри надморска висина.

За компанијата

Подарете едно поинакво и незаборавно искуство во природа! За сите љубители на природата, убавите пајсажи и оние кои го сакаат адреналинот, време е на вашата листа на незаборавни искуства и авантури да ја додадете и оваа. Соберете го тимот и поминете незаборавни часови со ATW моторите - off road experience.  Едно е сигурно: секој член на тимот ќе се врати на работа со уште поголема желба за се повеќе адреналински искуства и моменти. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.