Адреналинско искуство во Охрид! До 31% попуст на тура со АТВ мотори за едно или две лица по избор со ATV Adrenaline

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2170 ден.

Попуст

31%

Заштеда

680 ден.

Преостанато време

Купени: 53

Добивате

Понудата е за тура за лица по избор

Опции на понудата:

Tour of Gorno Konjsko за 1 лице (Времетраење: 1- 1:30 часа) 2,170 ден. (35 еур)
1,490 ден. (24 еур)
Tour of Gorno Konjsko за 2 лицa (Времетраење: 1- 1:30 часа) 2,790 ден. (45 еур)
1,990 ден. (32 еур)

Вклучено:

 • кратка обука за моторот ATV
 • заштитна кацига за користење за време на турата
 • водич за време на турата
 • безалкохолен пијалок
 • дневна карта за влез во Национален Парк Галичица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2021 до 31.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација на термин
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Tour of Gorno Konjsko (Времетраење: 1- 1:30 часа)

Оваа тура вклучува многу возбудливи моменти, прекрасен поглед кон Охридското Езеро и воодушевувачки слики од недопрена природа од старото село Горно Коњско, кое се наоѓа на висина од 1100 метри надморска висина.

За компанијата

Подарете едно поинакво и незаборавно искуство во природа! За сите љубители на природата, убавите пајсажи и оние кои го сакаат адреналинот, време е на вашата листа на незаборавни искуства и авантури да ја додадете и оваа. Соберете го тимот и поминете незаборавни часови со ATW моторите - off road experience.  Едно е сигурно: секој член на тимот ќе се врати на работа со уште поголема желба за се повеќе адреналински искуства и моменти. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.