Дестинација Македонија! Неповторливо доживување во подножјето на Караџица! 32% попуст на off-road тура со АТВ мотори во времетраење од 1.5 до 2 часа од OFF ROAD 091 во вредност од 3500 ден. по цена од 2390 ден.

Цена

2390 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

32%

Заштеда

1110 ден.

Добивате

Оff-road тура со АТВ мотори за едно лице

 • Должина на патека: приближно 15 km
 • Максимална надморска височина: приближно 600 m
 • Тежина на патека: средна
 • Времетраење: приближно 1.5 до 2 часа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2021 до 10.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 071 222 909
 • Возењата ќе се организираат во деновите од понеделник до четврток секоја недела
 • За реализација на турата потребно е да се достигне минималниот капацитет од 5 АТВ возила
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или поднесете барање за поврат откако е завршена понудата, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Практична обука и запознавање со АТВ возилото, правилата за управување и незаборавно доживување преку возење низ преубавите предели во подножјето на Караџица. Обезбедена е соодветна заштитна опреама за управување на АТВ и запазени се мерките за заштита и превенција од Ковид 19.  АТВ авантурата започнува од Сопиште (Ресторан Green Garden), се оди кон с.Ракотинци, од манастир Св.Никола по (off-road) земјени патишта се стигнува до висорамнина - златни полиња од каде има прекрасен панорамски поглед на централните планиснки врвови во Македонија, се оди кон тренинг стаза 091 каде се доживува експлозија на адреналин, од тука преку лозови полиња се враќаме назад кон Сопиште (Ресторан Green Garden).


 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.