Дестинација Македонија! Незаборавна тура со SUP даски! 31% попуст на тура со SUP даска по избор: посета на населбата Надол, св.Заум, изворите Тушима и дивите плажи или музејот Заливот на коските од Standup paddle club во вредност од 1600 ден. по цена

img

Цена од

1100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1600 ден.

Попуст

31%

Заштеда

500 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Трпејца, Охрид

  Одведи ме таму

  078301109

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за изнајмување на SUP даска за тура по избор

Опции на понудата:

Посета со SUP даска на населбата Надол, црквата св.Заум, изворите Тушима и дивите плажи 1,600 ден. (26 еур)
1,100 ден. (18 еур)
Посета со SUP даска на археолошкиот музеј Заливот на коските 1,600 ден. (26 еур)
1,100 ден. (18 еур)

*Времетраење на една тура е 3 часа и 30 минути
 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.04.2023 до 01.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.