Прошетка во Врање секоја сабота (16.10-25.12.2021)! Организирана тура во Врање + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром по цена од 350 ден

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 9

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Tура во Врање за едно лице + вклучен автобуски превоз за термин по избор

Опции на понудата:

Термин: 20.11.2021 (Сабота) 350 ден. (6 еур)
Термин: 27.11.2021 (Сабота) 350 ден. (6 еур)
Термин: 04.12.2021 (Сабота) 350 ден. (6 еур)
Термин: 11.12.2021 (Сабота) 350 ден. (6 еур)
Термин: 18.12.2021 (Сабота) 350 ден. (6 еур)
Термин: 25.12.2021 (Сабота) 350 ден. (6 еур)

Опис на програмата:

 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Врање во 17:00 часот по локално време

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.10.2021 до 25.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места и да направите резервација!
 • Откако ќе направите резервација можете да извршите купување.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Врање во 17:00 часот по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.