57% попуст на третман со турбо солариум на цело тело од Студио Ројал во вредност од 300 ден. по цена од 129 ден.

img

Цена

129 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

57%

Заштеда

171 ден.

Преостанато време

Купени: 46

 • Булевар Партизански Одреди бр.62 2/35 Скопје

  Одведи ме таму

  071 364 121

  studio.royal.skopje@gmail.com

Добивате

Третман со турбо солариум на цело тело со времетраење до 15 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2020 до 20.08.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација 
 • Третманот е наменет само за жени
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Други услуги кои ги нуди студио Royal се:

 • нокти (наливни со гел, маникир, педикир)
 • свилени трепки (класик, хибрид, волумен 2D, 3D, лаш лифт)
 • депилација
 • масажи
 • јапонско исцртување на веги
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.