Совршено бронзен тен!  61% попуст на третман стоечки турбо солариум Mega Sun во Бубе Студио Ин во вредност од 200 ден. по цена од 79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Совршено бронзен тен!  61% попуст на третман стоечки турбо солариум Mega Sun во Бубе Студио Ин во вредност од 200 ден. по цена од 79 ден.

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

61%

Заштеда

121 ден.

Купени : 67

 • Ленинова 59 ( позади старата локација) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3126 126

 • bubestudioin@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 16:00

Добивате

Третман стоечки турбо солариум Mega Sun (времетраење: 5 мин)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.09.2018 до 31.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за жени и мажи

Опис

Совршено бронзен тен! 

Мисијата на Бубе Студио Ин е квалитет, креативност и врвна услуга. Спојот на сите три елементи низ секојдневната работа и едукација се темел на работата на тимот. Ние веруваме во работата со косата како органска материја која се менува, која има свој живот и своја инвидиуалност. Секој од нашите стилисти и техничари се тесно поврзани за давање на една работна услуга без разлика дали барате прецизно шишање, боја која ќе ви одговара или совет, ќе ви помогнеме во изборот кој ќе ви одговара инвидуално само на вас.

Нашиот дизајн на коса зафаќа широк спектар од симетрични до асиметрични кроеви, разновидна текстура и бескрајна палета на бои. На самата работа гледаме како на дел од модата и модниот свет, а светот би го набљудувал убавиот облик, но тој облик треба да се носи. Крајниот ефект е инвидуален и зависи од оној што го носи. Кројот и бојата се уметнички форми сами по себе а, поединецот е тој кој им дава живот и движење создавајки нова форма на уметност...

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ