1 ја следи оваа компанија


Органска Куркума во прав (TURMERIC POWDER)

260 ден.

Шифра:

8606107970844

Опис

Органска Куркума во прав 

 • Потекло: Индија
 • Количина: 150 гр.
 • Без глутен
 • Сертификат за органско производство
 • Веган

Детали за испорака

Испорака

 • Достава за сите нарачки под 2000 денари е 130 денари
 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари
 • Време потребно за достава: 1-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 403 256
 • Види ја продавницата на "Natura Life" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Ние сме компанија која нуди висококвалитетни органски производи и веќе година ипол одлично се пласира на пазарот. 
Производите се со потекло од Грција и Србија и се издвојуваат од другите по нивниот врвен квалитет. Истите се целосно органски, без глутен, додатоци и палмино масло. Нашата мисија е да допринесеме за вашето здравје преку конзумирање на вкусни и здрави производи, кои лесно ќе станат дел од вашето секојдневие. Нашата цел е преку широкиот асортиман на производи кои го нудиме да го задоволиме сечиј вкус. Придонесете за вашето здравје уште денес, пробајте ги производите на Natura life!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.